Líbí se vám náš současný design?

cinema-bizarre.blog.cz
Tento měsíc jsme se rozhodli pojmout naši pravidelnou anketní otázku trochu odlehčeněji.

Možná někteří z vás tuší, co se chystá. Už před časem jsme se rozhodli, že je čas na změnu designu celého Blog.cz. Blíží se chvíle, kdy se konečně dočkáte, ale ještě před tím bychom rádi znali váš názor na současnou podobu naší titulní stránky a tohoto blogu.
Jsme rádi, že se na náš blog pravidelně vracíte, i když se vám asi náš design moc nezamlouvá. Nebo se náhodou pleteme, a na designu titulní stránky a našeho blogu vám nezáleží? Využijte komentářů a zanechte nám svůj názor na náš současný design – a samozřejmě nezapomeňte hlasovat v anketě. Trochu předpokládáme, že nás roznesete na kopytech!
P.S. Věříme, že čím více se vám současný design nemusí zamlouvat, tím spíš se vám bude líbit naše překvapení.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: