Kdo vyhrál v naší soutěži „Udělejte bleskovku o Blog.cz!“?

evzik.blog.cz
Chcete se dozvědět, jak zněl nejpřesnější tip v naší soutěži „Udělejte bleskovku o Blog.cz!“? Zajímá vás, kdo vyhrál digitální fotoaparát Samsung S630 + 2 GB kartu? Pak čtěte dál.

Soutěž skončila 15.6. ve 12:00 a poté jsme vás vyzvali, aby se nám ozvali autoři blogů, v jejichž bleskovce padl nejpřesnější tip. Správná odpověď na naši soutěžní otázku Kolik bude na Blog.cz založených blogů k 15.6. 2008 12:00? zněla 506 782.
Ze všech soutěžících, kteří se nám ozvali, jsme nakonec vybrali nejpřesnější tip – 506 000. Tento tip patřil autorce blogu th-twinsatka.blog.cz, která se tak téměř trefila! Vítězný tip padl v bleskovce na blogu blackwish.blog.cz, jehož autorka se tak stává druhou výherkyní.
Autorky těchto dvou blogů získávají slíbenou výhru – digitální fotoaparát Samsung S630 + 2 GB kartu. Brzy je budeme kontaktovat ohledně zaslání výhry. Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: