Známe vítěze soutěže „Vytvořte design pro nové blogy“!

katush-kaa.blog.cz
Minulý týden jsme vás vyzvali, abyste hlasovali v naší anketě o nejlepší soutěžní design blogu. Hlasování skončilo, a je tak na čase představit si vítěze.

Takto dopadlo vaše hlasování:
4768786756
Jednoznačným vítězem se stal design blogu soutez-na-blogu.blog.cz.
soutez-na-blogu.blog.cz
Druhé místo obsadil design blogu soutez-official.blog.cz.
soutez-official.blog.cz
Souboj o třetí místo skončil těsně – nakonec se na něm umístil design blogu aw-hladina.blog.cz.
aw-hladina.blog.cz
Vítězům gratulujeme a budeme je brzy kontaktovat ohledně zaslání slíbené výhry. Tyto 3 nejlepší designy budou zařazeny mezi naše šablony vzhledu a jejich autoři dostanou kromě programu pro úpravu fotografií Zoner Photo Studio 10 také univerzální grafický editor Zoner Callisto 5.
Všem soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se na vás při dalších soutěžích!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: