Jste spokojeni s Blog.cz? Chcete to říct druhým? Chcete být na titulce?

Za několik málo týdnů se předvedeme s novou titulkou Blog.cz a rádi bychom se na ní pochlubili spokojenými uživateli.

Pokud k takovým uživatelům patříte, pak nám můžete do komentáře napsat svou zkušenost s Blog.cz. Ideálně něco, co by mohlo nalákat někoho kdo jestě blog nemá, aby si ho u nás založil.
O čem to má být?
Můžete se třeba zaměřit na jednu funkci v administraci, můžete napsat o tom, že jste si tu našli „blogové“ kámoše a kámošky, můžete napsat, že se vám líbí naše soutěže nebo blogerské bleskovky nebo všechno dohromady nebo… Je to na vás.

Podle čeho si budete vybírat?

My bychom klidně použili všechna vaše hodnocení, citace, pochvaly nebo jak to nazvat, ale pokud nejdeme v komentářích 10x napsané „Blog.cz je nejlepší!“, tak si vybereme asi jenom toho prvního, co nám to napsal. Prostě když si pročtete předchozí komentáře ostatních blogerů a zkusíte se trochu odlišit a být trochu originální, tak tím určitě nic nepokazíte. Pokud jestě třeba vysvětlíte, proč jste s námi spokojeni, tak to bude úplně nejlepší. Že použijeme ale zrovna váš text vám stejně zaručit nemůžeme.

Jak to má být dlouhé?

Nechceme vás omezovat v délce. Na titulce bude prostor pro maximálně dva řádky, ale tyto dva řádky si z vašich komentařů vybereme my sami. Váš celý komentář ovšem nehodíme do koše. Kromě té maximálně dvouřádkové citace na titulce bude vašim citacím věnována speciální podstránka „Uživatelé o Blog.cz“, kde vás nijak krátit nebudeme. Tedy jistou gramatickou a stylistickou úpravu si vyhrazujeme.

Jak to bude vypadat?

Orientačně asi takto. Je to jen část z naší nové titulky. Na titulce se budou vaše citace střídat podobně jako tomu bylo u soutěže s bannery.
Hmm, nějak jsme vás stále nevyzvali ke kritice Blog.cz. Ale nebojte se – i na to dojde. Ale zrovna nyní se nám to moc nehodi.

Aktualizace 19.červen 2008:

Děkujeme za všechny vaše komentáře. Asi jsme to špatně vysvětlili, ale nechceme obecné a vzletné reklamní slogany typu „S Blog.cz se spojíš s celým světem“. Spíše zkuste napsat, proč vás Blog.cz baví, nebo jaké funkce se vám na Blog.cz libí, případně proč vás baví zrovna váš blog.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: