Padl ve vaší bleskovce „vítězný“ tip? Ozvěte se nám!

inaccessible.blog.cz
Určitě už napjatě čekáte, jaká je odpověď na soutěžní otázku z vašich bleskovek o Blog.cz „Kolik bude na Blog.cz založených blogů k 15.6. 2008 12:00?“.

Tak tedy: k 15.6. ve 12:00 bylo na Blog.cz celkově

——- 506 782 ——-

založených blogů.

Nyní prosím zkontrolujte tipy, které psali soutěžící v bleskovkách na vašich blozích. Pokud zjistíte, že zrovna na vašem blogu padl v bleskovce tip, který se blíží tomuto číslu, pak nám zanechte v komentářích odkaz na vaši bleskovku (ideálně přímo na komentář) spolu s tipem o počtu blogů. Autor tipu, který se nejvíce příblíží číslu 506 782, dostane spolu s majitelem blogu, na kterém je tento tip, digitální fotoaparát Samsung S630 + 2 GB kartu.

Tipy, které se blíží údaji 506 782 založených blogů, vložte do komentáře nejpozději 25. června.
Odhadujeme, že to má smysl, pokud je tip v rozmezí 450 000 – 550 000.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: