Vyberte vítěze soutěže Předveďte světu svůj blog!

454534
Naše soutěž Předveďte světu svůj blog! skončila a teď už je jen na vás, kdo dostane ceny. Hlasujte v naší anketě pro svého favorita!

Příjemně jste nás překvapili svými soutěžními fotografiemi. Potěšilo nás jejich množství i nápaditost. Nemohli jsme se rozhodnout pro celkové vítěze, proto jsme v každé kategorii vybrali 3 soutěžní fotografie, které nás nejvíce oslovily. Rozhodování o konečných vítězích tak necháváme na vás. Prohlédněte si všech 12 finálových fotografií a hlasujte v anketě pro tu, která se vám líbí nejvíce. Hlasování končí 21.4. ve 12.00.
Vítěz s největším počtem hlasů od nás dostane hudební mobil Mivvy music a zbylí 4 výherci dostanou stylové MP4 přehrávače Mivvy record M5. Jak jste si možná všimli, rozdáváme o jeden přehrávač více, než jsme slíbili – je to odměna za vaši snahu.
Pokud nejste mezi finálovými favority, nezoufejte – v naší galerii na blogu jsme zveřejnili nejlepší fotografie od každého soutěžícího. Návštěvníci našeho blogu si tak mohou prohlédnout váš výtvor spolu s dalšími – celkem je v galerii 323 úžasných fotek. A poslední příjemná zpráva na závěr: některé z těchto fotografií budeme používat jako ilustrační fotografie ke svým článkům na tomto blogu. Pokud byste byli náhodou proti, dejte nám včas vědět, než se vaše fotka objeví u některého článku:-)
Aktualizace: Hlasování bylo ukončeno. Pro informace o vyhlášení výsledků sledujte tento blog.
Originalita
kukuk.blog.cz
my-music-world.blog.cz
kbara2.blog.cz
Trvalost
drubky.blog.cz
daydie.blog.cz
petrushinecka.blog.cz
Velikost
csi-miami-sm.blog.cz
lur-raven.blog.cz
martiiikuvblog.blog.cz
Mimo kategorie
rafivie.blog.cz
glumyk.blog.cz
zuzka-blog.blog.cz

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: