Soutěž: Vytvořte banner pro svůj blog! Nejlepší umístíme na titulku Blog.cz

V poslední soutěži jsme vás lehce vyháněli od počítače, nyní si pro změnu zas můžete posedět. Vaše výsledné výtvory za vás budeme navíc tentokrát pro změnu propagovat my.

O co jde tedy tentokrát?
Vytvořte banner, nebo chcete li propagační obrázek, pro svůj blog a my z nich vybereme 30 nejlepších a umístíme na jeden týden na titulní stránku Blog.cz. Kromě technických podmínek neklademe žádné limity, jak má vaše reklama vypadat a jakým způsobem ji máte vyrobit. Můžete ji vytvořit v grafickém programu, můžete použít foťák, nebo můžete zkombinovat třeba obojí.
Jaké technické podmínky musí vaše reklama splňovat?
Rozměry: 220×220
Velikost: maximálně 100 kB
Formát: JPG
Jak se zúčastnit?
1. Vložte obrázek do nového článku na svém blogu.
2. Odkaz na váš ČLÁNEK (odkaz na váš blog nestačí) vložte do komentáře pod tento článek.
3. Každý blog se může zúčastnit pouze JEDNOU reklamou.
Orientační ukázka umístění vaší reklamy
Kromě 30 nejlepších, které umístíme na titulní stránku, uděláme ještě užší výběr TOP 10. Z těchto TOP 10 vás potom necháme v anketě vybrat vítěze, který dostane stylový MP4 přehrávač Mivvy record M5.
Těšíme se na vaše výtvory!

Soutěž končí 21. dubna ve 14:00.

Aktualizace: Soutěž byla ukončena, pro informace o vyhlášení sledujte tento blog.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: