Soutěž o MP3 přehrávače skončila – vyberte vítěze!

633847_78801424
Naše první soutěž o MP3 přehrávače s dnešní půlnocí skončila – teď je na vás určit celkového vítěze, který získá špičkový MP3 přehrávač Samsung YP-K3 s kapacitou 4 GB a zbylé tři, kteří od nás dostanou MP3 přehrávače Samsung YP-U3 s kapacitou 2 GB.

Na naši soutěžní otázku „Napište 3 důvody, proč blogujete“ jste nám zanechali v komentářích 1685 odpovědí. Všechny jsme poctivě pročetli a vybrali následující 4 výherce. Dohadovali jsme se dlouho a je nám jasné, že vy byste možná vybrali někoho jiného.
Přečtěte si vítězné odpovědi a hlasujte do 20. března v anketě pro blogera, jehož odpovědi se vám líbí nejvíc! Všem zúčastněným za jejich odpovědi děkujeme. Pokud nejste mezi výherci, nesmutněte, budou nové soutěže!
• Blog mi v určitých životních situacích poskytuje útočiště, úkryt. Před nudou, před starostmi, stresem, před stereotypem všedních dnů. Ne že bych v takových chvílích netrávila čas radši s přáteli, ale ruku na srdce, samota dokáže být někdy i užitečná. Prostě člověk potřebuje i takovou svoji „vrbu“, které se může svěřit, vyzpovídat. A prostřednictvím blogu to jde parádně. Máte jistotu, na rozdíl od kamarádky drbny, že to, s čím ste se jeden den svěřili, nebude zítra vědět celá škola. Nebo třeba rodiče. Zkuste si s nimi navést řeč na nějaké intimní téma, které vás už nějaký ten pátek trápí, a můžete se předem těšit na nejmíň půlhodinové kázání. Zato blog vám nevynadá, nepráskne vás ani nezradí.
• Práce na blogu mně baví. Naplňuje. Každá den, znovu a znovu, nalézám blogy, které mi poskytují inspiraci. Tu pak můžu využít třeba při tvorbě dizajnu. Tady se vaší fantazii meze nekladou. Vzhled vašich stránek si můžete vyrobit přesně podle vašich představ. Práce na blogu není nijak složitá. Zvládne ji vpodstatě skutečně každý. Navíc je zdarma. Takže, co víc si přát? 🙂 Blog poskytuje svému majiteli možnost seberealizace. Prostřednictvím článků můžete sdělit svoje názory širší veřejnosti. Nikdo nemusí znát vaši identitu, pokud mu to nedovolíte. A pak, a to je myslím to hlavní, nikdy nevíte, komu svým článkem zvednete náladu, koho jím potěšíte, rozesmějete, donutíte zamyslet se:)
• Prostřednictvím blogu poznáte spoustu nových lidí. Práce na vašich stránkách je pak daleko příjemnější, můžete si navzájem pomáhat a radit, předávat zkušenosti. Kdo by nechtěl navazoval nová přátelství a známosti? Navíc je tu možnost komentovat vaše články. Dozvíte se, co si o té oné věci myslí ostatní. Nebo můžete pro návštěvníky vašich stránek připravit ankety.
1) Díky tomuto netovému psaní můžu projevit svůj názor, vyjádřit své pocity, svěřit se se svými starostmi ale taky podělit o radost…Získat na své problémy názory lidí, kteří do toho tolik nevidí.Můžu psát o tom co nejsem schopná nikomu říct.
2) Blog je prostě část mého já po roce a půl co bloguji jsem ani nečekala, že mě bude tolik naplňovat a bude pro mě tak důležitý.Každý zde zdělí svůj názor na cokoli.Ukáže ostatním své oblíbené vide a podobně .
3) Touto cestou je možnost poznat spoustu lidí, vnímat jejich problémy snažit se jim radit, sdílet s nimi jejich radost, štěstí, ale i smutek, zklamání a žal.
3) Danda :
1. Kvůli lidem – mám chuť se s nimi podělit o informace o mé velké lásce a to starověku. Prostřednictvím toho, že tito lidé navštěvují můj blog, mám možnost se s nimi seznámit a popovídat si společných zájmech, které nás spojují…navíc mám vždy velkou radost, když mi sem tam nějaký človíček napíše do komentíků, jak moc jsem mu pomohla ke tvorbě referátu…díky těmto lidem tak vím, že nedělám blog jen kvůli sobě…
2. Spousta nových znalostí – psaní článků mě motivuje k hledání co nejvíce nových, zajímavých informací. Takže když píšu néjaký nový příspévek na jakékoliv téma, nejen, že si osvěžuju znalosti ve své hlavě, ale zároveň se sama učím novým věcem.
3. Zahánéní nudných chvilek – no dobře, utéct před nudou k počítači není tak chvályhodné, ale vzhledem k bodu číslo dvě to špatné není. Když mám strašně dlouhou chvíli a už mě nebaví se věnovat svým oblíbeným činnostem, tak prostě zasednu k počítači a začnu psát články, nebo jednoduše projíždím své oblíbené blogy.
4) Nepenthes:

Jak jste si již mohli povšimnout můj blog je o masožravých rostlinách, podobných třeba té známé ,, Adéle,,

Velikostně se sice moje masožravky této rostlině nemohou vyrovnat, ale za to jsou to opravdové masožravé rostliny, které opravdu chytají a jedí živočichy.
Takže 3 nejdůležitější důvody proč ten blog mám jsou, že:
1. můžu dát světu (ČR) najevo jak tyto úžasné rostliny vypadají, díky spoustě vlastních obrázků, také jak se o rostliny správně starat, a to díky možnosti přidávání komentářů nebo návštěvní knihy
2. přes můj blog mě kontaktuje spousta dalších pěstitelů masožravek, se kterými konzultujeme různé problémy týkající se masožravek, a bez tohoto blogu bych o dalších pěstitelech neměla ani tušení a už vůbec bych se nedozvěděla spoustu nových nápadů a triků pro pěstování těchto rostlin
3. si ho můžu přepracovat k obrazu svému např. viz. záhlaví

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: