Jste hvězdy a chceme s vámi rozhovor!

Blog.cz je uspěšná služba, za jejíž úspěchem stojí lidé. Těmito lidmi jste vy!

Bez vaší pilnosti při vytváření nových blogů, příspěvků, komentářů nebo třeba bleskovek by Blog.cz nikdy nepatřil mezi nejnavštěvovanější servery v České republice. S lidmi, kteří v určité oblasti vyniknou – jako sportovci, vědci nebo zpěváci – se vedou rozhovory. Vy jste vynikli, a proto bychom zde jednou měsíčně rádi představili v rozhovoru dva z vás. Jednalo by se o sérii dvojrozhovorů, kde by každý z blogerů odpovídal na stejné otázky. Dva vybraní blogeři by měly vždy něco společného.
Příklady toho, co by dvojici blogerů mohlo v rozhovoru spojovat:
 • blogeři, jejichž blogy spojuje podobná tématika (např. blogují o Tokio Hotel, píší básně, píší deník, fotografují …. )
 • blogeři, kteří blogují nejdelší čas
 • blogeři, jejichž blogy patří k těm nejnavštěvovanějším
 • blogeři pod 10 let
….
A tohle jsou příklady otázek, které by se mohly pokladát:
 • Kolik ti je roků?
 • Jak dlouho už bloguješ?
 • Kolik hodin týdně v průměru strávíš blogováním?
 • Neuvažoval jsi někdy, že by sis s psaním blogu přestal?
 • Je pro tebe návštěvnost důležitá?
 • Sedíš víc za počítačem, nebo před televizí?
 • Bloguješ aktivně na více blozích, nebo máš jenom jeden?
 • Uveď tvých 5 oblíbených blogů?
…..
V anketě nám můžete zahlasovat, zda se vám náš nápad s rozhovory s vámi líbí, a v komentářích nám můžete zanechat své tipy na otázky nebo na podobnosti, které by spojovaly dvojici blogerů.
Jako obvykle jsme více než zvědaví…
… blogery k rozhovorům si ale vybereme sami:)

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: