Pomozte nám vybrat ukázkové blogy na naši novou titulní stránku

Za pár týdnů spustíme novou podobu titulní stránky Blog.cz. Na této nové stránce bychom rádi prezentovali ukázky blogů, které jste si u nás vytvořili. Na titulce bude 8 kategorií (např. zvířata, literatura, deník, cestování, hudba, šílenství, kresby, škola, vzdor, mládí, láska, …) a v každé kategorii 4 blogy.

No bude to vypadat zhruba takto….kompletní návrh zatím tajíme:)
Pokud máte nějaké tipy, dejte nám je vědět do komentáře spolu s krátkým popisem o čem blog je a jakou kategorii navrhujete.
Abychom mohli zvážit použití vašeho tipu, tak musí splňovat následující podmínky:
Blog musí obsahovat původní texty (tzn. texty, které jste napsali vy) nebo texty, k jejichž zveřejnění máte oprávnění (například se jedná o krátkou citaci a uvádíte zdroj).
Blog musí obsahovat původní fotografie, tzn. fotky, jejichž jste autorem, nebo fotografie, k jejichž zveřejnění máte oprávnění (například z fotobanky jako je stock.xchng, z které vybíráme my na náš blog). Nebo může být blog samozřejmě i bez fotografií.

Pokud máte na svém blogu např. obrázky zpěváků nebo herců, nejedná se pravděpodobně o původní fotografie a tip na takový blog nám prosím neposílejte. Z takto zaměřených blogů si vybereme sami:)

Těšíme se na vaše tipy. Můžete nám je stále přidávat, naše výzva platí průběžně i do budoucna.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: