Nejzajímavější výsledky anket IV.

Víte, jak vypadá typický čtenář tohoto blogu? Blog si založil, protože chtěl vlastní webovou stránku, nekouří, ignoruje trend čteček ebooků, rád by jednou vydal vlastní knihu a bojí se o své soukromí na internetu.
Alespoň podle výsledků anket, které na tomto blogu vycházejí v rubrice Ptáme se vás. Seznamte se opět po nějakém čase s výsledky těch nejzajímavějších, které stojí za to.

Z první ankety je zřejmé, že motivy k založení blogu jsou různorodé, ale převažují především tři hlavní: chuť mít vlastní stránku, potřeba sdílet svou tvorbu na internetu a touha se nějak zabavit.
Z výsledku této ankety je zřejmé, že naši blogeři se ke čtečkám elektronických knih staví poměrně rezervovaně:
Anketa zjišťující popularitu mikroblogovací služby Tumblr.com dopadla poměrně jasně: mezi našimi blogery se zatím příliš nechytla.
Tato zajímavá anketa zjišťovala postoj uživatelů k jedné funkci Facebooku, která před časem vyvolala nemalé kontroverze. Potvrdilo se, že soukromí je pro naše uživatele důležité.
Tato nesmírně zajímavá otázka ukázala, že naši blogeři mají v otázce blogování za peníze jasno: sami u sebe si to nedokáží představit, a značnou část z nich dokonce pohoršuje, pokud bloger vybírá od svých čtenářů nějaké příspěvky.
Výsledek této ankety je naprosto jednoznačný. Naši blogeři mají literární ambice a rádi by jednou napsali a vydali vlastní knihu.
Anketa zjišťující frekvenci aktualizace blogu dopadla poměrně vyrovnaně – mezi našimi uživateli lze najít jak občasné přispěvatele, tak vášnivé blogery, kteří publikují desítky článků měsíčně.
A konečně anketa poslední potvrdila zajímavý fakt, že naprosto převažující většina našich blogerů nekouří.
Čtěte k tématu:

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: