Anketa: Jak se váš partner dívá na váš blog?

Jednomu z nedávných článků na tomto blogu se bezděčně podařilo otevřít velké téma – názor partnera či partnerky na blog svého protějšku. Ačkoli na Blog.cz převažují blogy náctiletých uživatelů, je nezpochybnitelné, že kouzlu vlastního internetového deníčku propadá i stále více věkově starších uživatelů.
Především na ně je nasměrována anketní otázka pro tento měsíc. Jak se váš partner dívá na váš blog?

Čtenáři z řad nezadaných pro tento měsíc prominou, tentokrát vyzvídáme výhradně názor uživatelů, kteří jsou s někým ve vztahu. Ať už jde o nesezdané páry nebo ty, kteří jsou v manželství, otázka je stejná. Respektive jsou to spíše dvě otázky v jedné:
Ví váš partner o vašem blogovém koníčku? (Pokud ano, ukázali jste mu svůj blog sami od sebe, nebo ho našel jinak?) A jak se mu líbí a co vašemu blogování říká? Pokud naopak o vašem blogu neví, proč před ním svůj blog tajíte?
Hlasujte v anketě a diskutujte v komentářích, jsme zvědaví na vaše názory.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: