Nová soutěž: Hledáme blog roku 2012

Představujeme novou soutěž „Blog roku“, ve které budeme hledat nejlepší blogy na Blog.cz. Seznamte se s detaily největší soutěže v dosavadní historii Blog.cz, ve které hrajeme o řadu hodnotných cen v čele s hlavní výhrou v podobě herní konzole Xbox se senzorem Kinect.

Logo soutěže:
O soutěži
Nová soutěž „Blog roku“ je vyvrcholením změn, kterými Blog.cz v poslední době prochází. Bezprostředně souvisí s naším hledáním nových zajímavých osobností z řad blogerů a úsilím zlepšit orientaci čtenářů při hledání tematického obsahu na Blog.cz.
Před nedávnem představená funkce v podobě třídění blogů do tematických kategorií byla prvním krokem na této cestě. K původním 13 kategoriím jsme na základě uživatelských připomínek přidali dvě nové („Fanblog“ a „Literatura“), každý uživatel tak nově může svůj blog zařadit do jedné kategorie, která jeho blog nejlépe vystihuje. Mezi blogy v každé kategorii funguje tematické provázání v podobě uživatelských ikonek, které odkazují na podobné blogy ve stejné kategorii.
Výhledově plánujeme představit novou podobu úvodní stránky Blog.cz, která bude tyto tematické kategorie blogů využívat k lepšímu navádění čtenářů k obsahu, který je zajímá. Tím chceme mimo jiné zviditelnit autory nejlepších blogů a vytáhnout jejich blogy na světlo, aby se dostali k novým čtenářům.
V neposlední řadě bychom vás prostřednictvím této soutěže chtěli pobavit a odměnit cenami ty nejlepší z vás za to, že svůj blog píšete na Blog.cz. Soutěž můžete brát jako oživení běžného dění na Blog.cz a motivaci k tomu, abyste se zařadili do jedné z kategorií a soupeřili s tematicky podobnými blogy ostatních blogerů.
Blog roku může být jen jeden – bude to zrovna ten váš?
Průběh soutěže a pravidla
Soutěž se bude odehrávat na novém blogu, který jsme pro účely soutěže založili. Najdete ho na adrese blogroku.blog.cz. Průběh soutěže sestává z následujících bloků:
1. Přednominace (od 01.06.2012 do 29.06.2012)
2. Týdenní představování nominací a hlasování (2.7.2012 do 21.10.2012)
3. Soutěž o vítěze a vyhlášení výsledků soutěže (22.10.2012)
4. Vyhlášení absolutního vítěze (26.10.2012)
První blok přednominací startuje dnešním dnem a končí 29.června 2012. V této části je vyhlášena samotná soutěž a kdokoli může v této době nominovat jakýkoli blog na Blog.cz do soutěže.
V druhém bloku začne série týdenního představování 5 blogů v každé kategorii, ze kterých budou uživatelé v anketách vybírat vítěze. 5 blogů do každé kategorie bude vybírat odborná komise, a to ze všech návrhů blogů, které do soutěže přihlásí uživatelé. Tento blok bude probíhat v době od 2.7. do 21.10.
22.10 bude vyhlášeno 15 vítězů v každé kategorii na základě výsledků anket, ve kterých budou hlasovat uživatelé Blog.cz. Z těchto 15 vítězů pak bude odbornou komisí vybrán absolutní vítěz soutěže. Vítězný blog roku 2012 bude vyhlášen 26.10.2012.
Ceny a partneři soutěže
Vítěz každé z 15 kategorií vyhraje myš od Microsoftu. Cena pro druhé místo v kategoriích bude knížka od nakladatelství Fragment nebo Kniha Zlín. Cena pro třetí místo v kategoriích bude knížka „Pohádky pro kulíšky“.
Hlavní cena pro absolutního vítěze soutěže bude herní konzole Xbox Kinect + dvě hry.
Partneři soutěže:
Pro více informací navštivte blog soutěže na adrese blogroku.blog.cz. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí a věříme, se vám naše soutěž bude líbit.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: