Nové Voyo: Platit za kvalitu je normální

Dnem 2. dubna VOYO přešlo na placený obsah. Co se mění a v čem je přínos pro filmové fanoušky, kteří hledají na internetu alternativu k torrentům a nelegálním úložištím warezu?

Pokud jste o Voyu dosud neslyšeli, neuškodí trochu tuto službu představit. Voyo je videoportál nabízející filmy, seriály a sportovní přenosy na jednom místě. Voyo znamená předpremiéry nových filmů a to nejlepší z filmové produkce, včetně soutěží o lístky do kina na filmové hity. Videoportál Voyo.cz je také jediným místem, kde diváci najdou kompletní archiv pořadů a seriálů z produkce televize Nova.
V minulosti byl obsah Voya rozdělený do dvou sekcí, jedna s bezplatným obsahem pro registrované uživatele a druhá pro platící zákazníky. Nyní je již Voyo kompletně placené. Co to znamená pro všechny uživatele, kteří si oblíbili na internetu sledovat své oblíbené pořady?
Voyo diváka nešidí – platit za kvalitu je normální. Divák se nyní dostane ke stovkám filmů, seriálů a archivu TV Nova pouze za cenu předplatného (189 korun za měsíc). Avšak bez reklam a v HD kvalitě.
V porovnání s nelegálními stránkami dostane divák u Voya větší kvalitu – a za to se vyplatí zaplatit (nebo to aspoň vyzkoušet).
Velkou výhodou je možnost sledovat exkluzivní pořady TV Nova (Ordinace v růžové zahradě, Ulice) – a to dříve než v televizi a v HD kvalitě. A hlavně opět platí – vše (včetně samotných stránek Voya) je bez reklam a je to legální.
Nabídka filmových titulů, které Voyo nabízí, se stále rozrůstá, aktuálně zde najdete více než 600 filmů. Mezi nimi jde například o kompletní filmografii Jana Svěráka či Juraje Jakubiska. Koncem dubna bude knihovna filmů obsahovat více než 1000 titulů.
Nadále platí, že diváci mají možnost vyzkoušet si Voyo.cz týden zdarma. Vedle filmových hitů a oblíbených seriálů Voyo přináší navíc lákavé exkluzivní sportovní přenosy (box, tenis, moto GP, NHL play off, Red Bull X-fighters 2012) ve vyšší HD kvalitě. Například 5. dubna vysílá Voyo.cz v přímém přenosu zápas Lukáše Konečného o titul mistra světa organizace WBO v lehké střední váze. V přímém přenosu mohou uživatelé také sledovat zápasy NHL či KHL nebo jízdy seriálu Formule 1.
Placený model je přehlednější a spolehlivější, tzn. došlo zjednodušení služeb. Každý uživatel má možnost si vyzkoušet předplatné Voyo.cz na 7 dní zdarma. Plné měsíční předplatné na Voyo.cz stojí 189 Kč, při platbě kartou platí zvýhodněná cena 179 Kč. Přechod na jednotný systém v předplatném se vztahuje i pro (dosud volně přístupnou) původní tvorbu TV Nova.
Odpovědi na veškeré své otázky najdete na této stránce.
A co vy, jak se díváte na legální placené sledování filmů na internetu? Máte s Voyem nějaké zkušenosti? Vyzkoušeli jste si například týdenní zkušební bezplatnou verzi? Přijde vám měsíční předplatné ve výši 189 korun jako moc drahé? Co by vás přimělo začít alespoň uvažovat o vyzkoušení Voya, pokud vás tento videoserver až dosud neoslovil? Jakým způsobem se nejčastěji dostáváte na internetu k videu, o které máte zájem (filmy, seriály, sportovní přenosy…)? Co byste dělali, kdyby jednoho dne všechna nelegální úložiště warezu ukončila provoz?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: