Krasna.cz slaví první narozeniny

Dnes je to přesně rok, kdy byl spuštěn portál pro dívky Krasna.cz. Na webu se mohou čtenářky a čtenáři dozvědět užitečné rady týkající se aktuálních módních trendů, mohou tam také nalézt ukázky líčení a účesů, nejrůznější zajímavosti nebo rady a názory, jimiž přispívají k aktuálním tématům sami návštěvníci stránek.

S příchodem jara se Krasna.cz zaměří na nové tematické seriály: Průvodce perfektním rande poradí, jak se obléknout, nalíčit, kam jít, o čem se bavit, a odhalí také mýty o randění. Módní seriál se bude věnovat aktuálním trendům v módě a poradí, jak se s nimi správně vypořádat, aby měl výsledný outfit ten správný efekt. Seriál o škole prozradí, jak se připravit na přijímačky, co neopomenout v deváté třídě, nebude chybět např. reportáž ze studia v zahraničí apod.

Krasna.cz ve svém druhém roce dále nabídne mnohem více galerií týkajících se aktuální módy a trendů, ukázek líčení a účesů, sexy kluků i nejrůznějších zajímavostí. Oblíbený internetový magazín pro dívky věnuje také více prostoru aktivním čtenářkám: mohou se podílet na obsahu svými příběhy, módními fotkami nebo fotonávody (líčení, nehtový design, vlastnoručně vyrobené šperky apod.).

Pro své blogerky a věrné čtenářky pořádá Krasna.cz na konci ledna narozeninovou párty plnou zajímavého programu. Vystoupí Martin Harich, k dispozici budou vizážistky, které poradí jak se správně nalíčit. VIP vstupenky bude možné během následujících týdnů vyhrát v soutěži na Krasna.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: