Vytvoř originální vánoční dárek již od 69 Kč!

Nevíš si rady s vánočními dárky? Přemýšlíš, čím tento rok nadchnout kamarádky nebo rodinu?

Vytvoř tričko podle vlastní fantazie a máš vyhráno. S jednoduchým programem si ho zvládne navrhnout úplně každý. A můžeš vymyslet potisk i na mikinu, spodní prádlo, hrnek nebo polštářek.
Ráda tvoříš a děláš si věci po svém? Nyní máš jedinečnou příležitost vymyslet své vlastní logo, obrázek, nebo třeba vtipnou hlášku, která z obyčejného oblečení udělá osobní záležitost přesně pro toho, komu ji daruješ.

Stačí si vybrat ze široké škály produktů k potisku a dát se za pomoci online tvořiče do díla. Jak je to snadné se můžeš přesvědčit sama na stránkách tricka.blog.cz.

Další možností je pro tebe exkluzivní nažehlovačka na textil, díky níž můžeš levně vylepšit tričko, které už máš doma. Navrhneš libovolný potisk a po doručení už jen jednoduše nažehlíš na triko.

A pokud nemáš čas anebo zrovna nejsi kreativní typ, nevadí. I pro tebe máme řešení. Vyber si z již navržených produktů a máš to bez práce. Líbí se ti trička se zvířátky, pro zamilované nebo prostě jen hledáš tričko, kterým pobavíš sebe a druhé? To vše a ještě víc nalezneš v e-shopu, který jsme pro tebe ve spolupráci s firmou T-shock připravili.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: