Velká předvánoční soutěž o ceny

Po delší pauze Srdce Blogu vyhlašuje novou soutěž pro všechny uživatele Blog.cz. Hraje se o zajímavé ceny, které stihneme rozdat ještě před Vánoci. Nenechte si ujít svou šanci stát se výherci a najít pod stromečkem dárek od Blog.cz.

Partnery soutěže jsou společnosti:
Albi Česká republika, a.s., provozovatel e-shopu s deskovými hrami modernihry.cz
T-Shock s.r.o., provozovatel e-shopu pro výrobu vlastních triček t-shock.eu

  • Co je soutěžním úkolem?
Soutěžním úkolem bude založit nový blog pouze pro účely soutěže a nastavit na něm nový design, který dosud není nikde použitý. K jeho výrobě musí soutěžící použít buď vlastní obrázky nebo nějaké volně k použití (např. ze stránky sxc.hu). Konkrétní vzhled soutěžního skinu není nijak detailně určen a soutěžící mají maximální volnost.
Na svůj soutěžní blog napište i nějaký ukázkový článek a vytvořte i krátké menu (rubriky apod.), abychom viděli, jak blog bude vypadat v „ostrém provozu“. Mimochodem: až budete psát ukázkový článek, bude se vám možná hodit odkaz na generátor výplňového textu. Je to mnohem lepší než asdf asdf asdf 🙂
  • Kdo se může soutěže zúčastnit?
Soutěže se bude moci zúčastnit každý uživatel Blog.cz, který zde má, nebo si v době průběhu soutěže založí na Blog.cz alespoň jeden blog. Soutěž není nijak omezena věkem soutěžících.
  • Jak přihlásit svůj soutěžní design?
Odkaz na svůj blog s nastaveným designem, který chcete přihlásit do soutěže, vložte do komentářů pod tento článek. Každý soutěžící může do soutěže přihlásit neomezené množství blogů – designů.
  • Do kdy se lze přihlásit?
Soutěž probíhá v době od 14.11. do 16.12. Počínaje dnem vyhlášení soutěže mohou soutěžící přihlašovat blogy s nastaveným designem, a to až do 9.12., kdy je uzávěrka přihlášek. V pondělí 12.12. postoupí soutěž do finále, kdy na tomto blogu vyjde článek s desítkou nejlepších designů a anketou, ve které budou čtenáři Srdce blogu vybírat vítěze.
  • Jak se budou vybírat vítězové?
Ze všech přihlášených designů bude redakčně vybráno deset nejlepších designů. Ty budou představeny v novém článku s anketou, ve které vyberou vítěze čtenáři Srdce Blogu. Soutěžící, kteří se dostanou do finálové ankety, mohou shánět hlasy tím, že vyzvou na svém blogu čtenáře, aby pro ně hlasovali.
  • Kdy bude vyhlášení?
Soutěž definitivně končí v pátek 16.prosince v 12:00, kdy bude ukončeno hlasování v anketě. Poté na Srdci Blogu vyjde nový článek, který představí vítěze. Vyhrává pět autorů designů, kteří obdrží v anketě nejvíce hlasů.
  • O co se hraje?
Výhry jsou odstupňované od prvního do pátého místa takto:
1. Desková hra Osadníci z Katanu od společnosti ALBI, 500,- Kč kredit na výrobu trička od společnosti T-Shock a sada podpisových kartiček TV Nova.
2. Desková hra Český film od společnosti ALBI a sada podpisových kartiček TV Nova
3. 500,- Kč kredit na výrobu trička z tricka.blog.cz a sada podpisových kartiček TV Nova.
4. 500,- Kč kredit na výrobu trička z tricka.blog.cz + sada podpisových kartiček TV Nova .
5. Sada podpisových kartiček TV Nova.
Výhry:
Deskové hry Osadníci z Katanu a Český film od společnosti ALBI
Tričko podle vlastního návrhu za 500,- Kč z tricka.blog.cz
Podpisové kartičky TV Nova.
Všem soutěžícím držíme palce a těšíme se na vaši účast. Pokud bude mít tato soutěž úspěch, pak se budete od nového roku na tomto blogu opět setkávat se soutěžemi pravidelně jako dřív.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: