Novinky posledních dní

Nová lišta, blogerky z Blog.cz na Doma.cz, „sčítání blogerů“, nový blog o TV vysílání, a další novinky z Blog.cz.

Na liště s přehledem internetových projektů TV Nova přibyly ikonky
Této změny jste si jistě všichni dávno všimli, takže zbývá jen dodat, abyste lištu všichni využívali a vesele na ni klikali 🙂
Stará lišta:
snímek obrazovky
Nová lišta:
snímek obrazovky
Vybrané blogerky z Blog.cz se zapojují do psaní pro ženský magazín Doma.cz
Pokračujeme tak v úspěšné spolupráci z minula s mladšími blogerkami z Blog.cz, které píší pro populární dívčí magazín Krásná.cz. Na ukázku jsem vybral několik prvních článků od blogerek, které už na serveru Doma.cz vyšly:
Závěrem pouze dodám, že všechny blogerky jak pro Krásná.cz, tak pro Doma.cz, jsem vybíral já 🙂
Autorský klub dočasně zveřejnil staré přihlášky
Jak jistě víte, přihlášky do AK se píší do komentářů pod jeden článek. V minulosti ale došlo k tomu, že byl původní článek s přihláškami smazán, a nahrazen jiným, což jsem napravil po převzetí „vlády“ nad AK tím, že jsem obnovil onen původní článek.
Aby však byl AK více transparentní, a aby nevznikal dojem, že si představované nováčky tahám odnikud jak králíky z klobouku :), zveřejnil jsem dočasně zmiňovaný článek se starými přihláškami. Díky tomu:
  1. si mohou zájemci o vstup, kteří podali přihlášku pod tento článek, pravidelně hlídat, kolik přihlášek ještě čeká na vyřízení před nimi
  2. a ti ostatní tam mohou čas od času nahlédnout, aby se podívali, které blogy byly odmítnuty (na blogu AK to totiž nikde neuvádím)
Závěrem ještě dodám, že až budou všechny přihlášky z tohoto článku vyřízeny, pak bude opět přesunut do Smazaných článků, aby nemátl nové zájemce ohledně otázky, kde a jak si mají podat přihlášku.
TV Nova představila Mediablog
Jedná se o blog na adrese media.blog.cz, kterým chceme nabídnout prostor odborníkům, pro které je televize hlavní oblastí zájmu, a prostřednictvím této platformy vám zprostředkovat jejich názory a postřehy. Oslovovat budeme jak profesionální odborníky s mnohaletými zkušenostmi z televizní produkce, kteří pracují pro TV Nova, tak externí autory, kteří se televizní, filmovou, reklamní, eventovou a jinou produkcí dlouhodobě zabývají.
mediablog
Úvodní článek na Mediablogu si můžete přečíst zde: Vítejte na Mediablogu
Závěrem dodávám, že se jedná o blog určený především pro odborníky, ale pokud se zajímáte o televizi a média obecně, pak by mohl oslovit i vás. Další informace o tomto blogu si můžete přečíst třeba zde nebo zde.
Sčítání blogerů
Jedná se o soukromou iniciativu jednoho uživatele Blog.cz, který si ze zvědavosti založil blog nazvaný Sčítání blogerů a blogerek 2011. Pokud vás zajímá, o co přesně tam jde, pak navštivte blog na adrese scitani.blog.cz
Pokud vám nedávné sčítání obyvatel v režii ČSÚ nestačilo, pak se můžete na zmíněném blogu zapojit do sčítání dalšího 🙂
Blogové pohádky pro kulíšky
Další zajímavou blogerskou aktivitou na Blog.cz je založení blogu na adrese pohadky-pro-kulisky.blog.cz. Ještě před tím, než ho navštívíte, si na blogu autorky přečtěte článek s vysvětlením: Pohádkový blog pro kulíšky
Je to sympatická snaha, takže držíme palce, ať se zadaří!
Změny v tématu týdne
Téma týdne se počínaje tímto týdnem mění:
  1. Nové téma již nebude vyhlašováno v novém článku na tomto blogu, ale pouze na našem Facebooku
  2. Témata budu vymýšlet výhradně já, tzn. nebudou už žádné ankety s uživatelskými návrhy
  3. Nebudou už ani zveřejňovány tipy na nejlepší články věnované tématu z minulého týdne.
Jaké bude téma týdne příští pondělí se tedy nechte překvapit. A teď už všichni povinně na blog s pohádkami pro kulíšky 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: