Na Paloučku – oceněné městečko plné pohody

Nárůst internetové populace v posledních letech přivádí k počítačům stále větší množství internetových uživatelů z obou okrajů věkové škály – internet již dávno není jen doménou teenagerů a dospělých, ale už i seniorů a malých dětí. Jaký obsah může internet nabízet právě malým dětem?

Právě tím se zabývá celoevropská soutěž „Nejlepší online obsah pro děti„, která propaguje online obsah určený dětem ve věku 6-12 let. Nedávno proběhlo v rámci konference Juniorinternet vyhlášení posledního kola, ve kterém měl svého úspěšného zástupce i Blog.cz.
Na třetím místě v kategorii „Mladí tvůrci ve věku 12 až 17 let“ se umístil blog napaloucku.blog.cz.
(Bez zajímavosti není ani umístění webu http://folmici.cz/ na 2. místě, za kterým stojí vám dobře známá Anna Voříšková, o které se na tomto blogu již dvakrát psalo – paměť si můžete osvěžit zde:
Přečtěte si na oceněném blogu dojmy ze soutěže:
Oficiální výsledky soutěže najdete zde:
Je to skvělý úspěch a za Blog.cz autorce blogu napaloucku.blog.cz gratuluji.
Vzkaz pro ostatní čtenáře našeho blogu – až budete třeba někdy hledat, jak zabavit mladšího sourozence, zkuste mu ukázat blog, o kterém jste se právě dozvěděli 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: