Proklatě dobré adresy rozdány

Minulý týden se mohli uživatelé Blog.cz hlásit v testovací soutěži o dva blogy na atraktivních adresách. Jak to dopadlo?

Zadání si můžete připomenout v tomto článku: Proklatě dobrá adresa. Zájemci o blogy na adresách http://tokiohotel.blog.cz/ a http://mileycyrus.blog.cz/ měli za úkol napsat nejlepší zdůvodnění, proč by si zrovna oni zasloužili tento blog.
Zájem nebyl nakonec tak velký, jak jsem předpokládal – to platí obzvlášť pro blog o Tokio Hotel. Zájemců se ale nakonec našlo dostatek a výběr nejlepšího zdůvodnění nebyl nijak složitý.
Jednoznačně nejlepší zdůvodnění zájmu o blog tokiohotel.blog.cz napsala blogerka pod přezdívkou Angie:
Proč bych ho měla dostat právě já? Netuším. Nejsem žádná fanatička, nemám pokoj plný jejich plakátů, ale poslouchám je už od ledna 2006. Na nich jsem vyrůstala. A už do mého života patří. A nikdy se jich úplně nezbavím, protože se mi dostali pod kůži. A to doslova. Tetování člověk jen tak neodstraní. =)
Vlastně díky TH jsem objevila blog.cz a díky svému osobnímu (ex)blogu potom svoji nejlepší kamarádku a spousta přátel. Ale za těch pár let jsem nikdy neměla žádný fanblog o „Téháčkách“ což je chyba. Měla ho většina fanoušků. A trošku mě to mrzí, že já ne. Docela ráda bych to napravila i když jsem pár dní dospělá. Tohle by mě bavilo…
Autorkou nejlepšího zdůvodnění zájmu o druhý blog mileycyrus.blog.cz byla A.:
Ahoj. Když jsem si na srdci blogu přečetla o možnosti vlastnit blog s tak atraktivní adresou, jako je tato, o tak fajn zpěvačce a herečce, jako je Miley a přečetla jsem si podmínky ,soutěže‘, rozhodla jsem se, že sem prostě musím napsat. Že to musím alespoň zkusit. Prakticky všichni, kdo napíší komentář jsou jen krůček od toho, aby jejich nové přihlašovací jméno znělo ,mileycyrus‘ a konkurence tady bude vysoká. Vlastně, můj první blog jsem si založila před pěti lety, v roce 2006 a bez větší pauzy na něj pravidelně přispívala, pak přišel ale zlom a já s blogem v nejlepším přestala. Teď, když se ale nabízí tato adresa, najednou mám pocit, že bych do toho měla jít. Nejsem šílená fanatická fanynka Miley (to ale neznamená, že jí nemám ráda. Naopak – mám ráda všechny její songy, její módu, její filmy. Obdivuji jí jako herečku i zpěvačku, jako osobnost celkově.) a rozhodně bych neplánovala na blog přispívat články typu ,á, muck, mileynka, tady jí to muc sluší!!‘ , ale chtěla bych co největší české základně fanoušků podat ty nejnovější a nejzajímavější informace z jejího světa a života. Miley je osobnost a zaslouží si kvalitní stránky na českém trhu. Dělala bych všechno pro to, aby je získala právě na mileycyrus.blog.cz. stejně tak bych se nerada přidala ke kopírákům a chtěla bych do blogu vnést i kus sebe a vlastního nápadu. A nebojte, vím, že v adrese úspěch nestojí, že záleží hlavně na kvalitě přidaných článků, v tomto případě možná i na kvantitě.
Obě uživatelky již byly kontaktovány e-mailem, nyní je otázkou času, než na svých nových blozích zveřejní první článek – počkejme si, jak se jim bude dařit, na oba blogy se za čas vrátíme, abychom mohli zhodnotit, jak to dopadlo.
Ostatním uživatelům, kteří zrovna dvakrát neholdují ani Miley, ani Tokio Hotel, se nyní nabízí další příležitost: pokud byste si rádi založili nový blog, třeba proto, že vás stávající adresa již omrzela, pak hlasujte v anketě pod článkem.
Vybral jsem do ní několik neaktivních blogů, které je možné zrušit (případně které neexistují, ale nejdou v tuto chvíli založit). Každý blog v anketě je možné pro vás uvolnit, abyste si mohli na této adrese založit svůj nový blog.
Speciálně upozorňuji členy Autorského klubu, že změna adresy blogu je možná i pro ně – pokud máte zájem o novou adresu blogu, pak můžete podmínku o minimálním stáří 3 měsíců blogu hodit s klidem za hlavu. Pokud jste v tuto chvíli členy AK, stávající adresa vás omrzela a váháte s přesunem na novou adresu kvůli obavám z vyloučení z AK, pak se mi stačí ozvat na klubový e-mail klub@blog.cz a snadno se domluvíme.
Vím o tom, že řada uživatelů postrádá možnost změnit si kdykoli adresu – v tuto chvíli to není možné kvůli řadě technických omezení, jako je např. otázka, co s návštěvností blogu. Všichni máte v administraci přehled návštěvnosti až do založení blogu, a je vůbec otázka, zda by uživatel chtěl – a zda by to bylo jaksi „ospravedlnitelné“ – jednoduše převést návštěvnost ze starého blogu na blog nový. A to i návštěvnost měřenou externími službami, jako je TOPlist.cz apod. (tím, že ID počítadla ze starého blogu vložíte do nového blogu).
O adresu blogu, o kterou projevíte v anketě největší zájem, vyhlásím v nejbližší době novou soutěž. Pokud se sejde v komentářích více návrhů na jinou adresu, pak soutěž proběhne o ni. Pokud bude zájem minimální, soutěž se už opakovat nebude, a uživatelé si budou moci klasicky jako dosud o neaktivní blogy s minimem článků psát na uživatelskou podporu na e-mailu blog@blog.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: