Anketa: Kouříte?

Březnová anketní otázka související s aktuálním tématem týdne zjišťuje počet kuřáků mezi uživateli Blog.cz.

Anketa se snaží zachytit všechny varianty, pokud byste v ní ale náhodou nenašli adekvátní odpověď, pak se můžete samozřejmě rozepsat v komentářích.
V Česku kouří přibližně třetina populace, přičemž poměrně alarmující je počet kuřaček u mladých dívek, což je mimochodem i sociodemografická skupina, dominující mezi uživateli Blog.cz.
Jak se stavíte ke kouření vy osobně? Je zapálená cigareta stále vstupenkou do dospělosti a nezbytnou rekvizitou kavárenského intelektuála? Dostanete chuť si zapálit, vidíte-li kouřit svého oblíbeného herce v jeho posledním filmu? Trávíte přestávky a volné hodiny ve škole kratochvílí, které se odedávna říkalo „rauchenpauza“? Evropou se šíří zákony zakazující kouření na veřejných místech – byli byste pro, aby tato „móda“ dorazila i k nám? Mělo by podle vás dojít k většímu zdražení cigaret, případně zvýšení daňové zátěže tabákových výrobků? Myslíte si, že jednou přijde den, kdy bude kouření nelegální?
Na Blog.cz máme 22% vegetariánů, kolik je tu asi kuřáků – víc, nebo míň? 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: