Zaujalo nás – Staronové blogy Novinek

Na podzim jsme informovali o tom, že zpravodajský server Novinky.cz ukončil k 31.12.2010 své blogy (Blogy Novinek končí). Někteří z tamějších blogerů převedli svůj blog na Blog.cz. Kteří to byli?

Původní počet blogů na Novinkách není znám, ví se pouze, že na konci své existence měly měsíčně celkem 18 tisíc unikátních návštěvníků (viz Novinky zrušily své blogy). S žádostí o převod blogu na Blog.cz se na nás obrátilo celkem 21 blogerů. V tuto chvíli v psaní blogu pokračuje na nové adrese (na kterou jsme jim převedli všechny jejich staré články i s komentáři) 9 blogerů.
Následující výpis obsahuje převedené blogy z Novinek na Blog.cz, které jsou aktivní a jejich autoři se blogu dále věnují. Vynecháno bylo 12 blogů, jejichž autoři se publikačně odmlčeli nebo svůj nový blog dokonce zrušili.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: