Hudebni.blog.cz – celebrita mezi blogy

V rubrice Úspěchy se zde nepravidelně objevují články o uživatelích Blog.cz, kteří se svým blogem slaví nejrůznější úspěchy. Tentokrát se dočtete o jednom z nejznámějších a nejnavštěvovanějších blogů na Blog.cz, který najdete na adrese hudebni.blog.cz a který se nedávno stal partnerem jednoho z největších festivalů v České republice – hudebního festivalu JamRock. Článek si sám napsal jeho autor a zakladatel – Martin Dušek.

Vy blogeři, kteří se pravidelně pohybujete po Blog.cz, určitě se Vám už stalo, že jste navštívili skoro profesionální blog se sloganem „Nová hudební dimenze pro mladé“. Tedy hudební blog s velmi zapamatovatelnou adresou – hudebni.blog.cz
Music blog je asi jedinou stránkou, která je založena na Blog.cz a servíruje svým návštěvníkům několikrát týdně ty nejčerstvější informace ze světa hudby, a dokonce se řadí k špičkám mezi ostatním konkurenčními hudebními stránkami v České republice.  O tom svědčí i zájem médií o tento blog, ale o tom až dále. Pokud se však mýlím, nechť se níže v diskuzi přihlásí ten, kdo má podobný blog o muzice.
Hudební blog svojí existencí již brzy oslaví tři roky působení, pokud nepočítáme předchozí roky blogu. Zakladatel Music blog totiž už řadu let blogařil pod jinou adresou na Blog.cz. Až přesunem na aktuální adresu si blog vydobyl úspěch na českém internetu. Díky velmi dobré zapamatovatelnosti si blog oblíbili tisíce návštěvníků.
Kdo blog nezná, asi si klade otázku, kdo vlastně za celým blogem stojí. Na blogu sice můžete vidět řadu jmen redaktorů, kteří stojí také za úspěchem Music blogu, ale jen jeden bloger se 24 hodin denně stará o chod blogu. Jsem jím já, devatenáctiletý Martin Dušek, kterého si možná vybavíte jako blogera s dřívějším, taktéž úspěšným blogem, na adrese martasdusek.blog.cz, se kterým zde na Srdci blogu byl zhruba před třemi lety zveřejněn rozhovor. Připomeňte si článek tady: Rozhovor s Chiquitkou a Marťasem
Za jeho úspěchem určitě stojí jednoduchost a přehlednost stránky, až blog budí dojem, že jste na nějakém hudebním webu. Ale abychom nezůstali jen u chvály – takový blog si může založit skutečně každý z vás. Stačí jen, abyste měli nápaditost a trošku zručnosti s pracováním s Blog.cz a publikovali na něm cokoliv, co vás napadne. A když budete dobří, určitě o vás na Srdci blogu také padne zmínka.
O tom, že my autoři Music blogu jsme téměř až posedlí hudební scénou, svědčí fakt, že máme na blogu přes 2 500 článků a videí. Tudíž máte u nás skutečně co prohlížet.
Music blog je také jedním z mála uživatelských blogů, který pořádá soutěže o hodnotné ceny (hudební nosiče, lístky na hudební akce apod). Ceny dostávám od různých sponzorů, se kterými jsem navázal během působení blogu kontakt.
Letos se dokonce podařilo blogu stát se partnerem jednoho z největších festivalů v České republice – hudebního festivalu JamRock. Díky tomuto partnerství slibuji další soutěže o hodnotné ceny. Proto jestli patříte mezi festivalové fanoušky, určitě Hudební blog sledujte. Těmi hodnotnými cenami budou volné vstupy na uvedený festival a další skvělé ceny, jak mohu už nyní prozradit.
Závěrem poslední zajímavost. Následujících 14. dní mě můžete vidět na televizních obrazovkách. Vidět mě můžete jak jinak než v hudební pořadu, který nese název Music News. Můžete mě vidět po boku známého moderátora Vítka Havliše. Podařilo se mi sehnat dvě videa, ve kterých mě zahlédnete. Podívejte se:
Pokud vás zajímá cokoliv o uživatelském blogu hudebni.blog.cz, zeptejte se v diskuzi. Na otázky vám přijdu odpovědět.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: