Nový web pro holky právě startuje!

Televize Nova spouští nový lifestylový web pro mladé dívky. Magazín Krásná.cz nabízí nejen články a videa, ale také rady a názory samotných čtenářek.

blogy_krasna
Móda, kosmetika, hubnutí, kluci, kamarádky, celebrity… O všem, co mladé holky zajímá, píše nový webový magazín Krásná.cz. Není to web jen o tom, jak být krásná, ale i jak se krásná cítit. Pomáhá dívkám orientovat se ve světě módy, ale radí jim i s jejich vztahy a problémy. Krásná je prostě jejich nové sebevědomí.
Krásná.cz nechce být jako ostatní! Nechce poučovat, radit a psát jen o věcech, o kterých se píše jinde. Tady není nic tabu. Krásná.cz chce být webem, na který se budou čtenářky rády vracet a číst ho každý den. Co je na něm tak lákavého, v čem je jiný než ostatní weby pro holky?

Netvoří ho jen redakce, ale i obyčejné holky, stejné, jako jeho čtenářky! Jsou to holky, které řeší stejné problémy, zajímají je stejné věci a mluví stejným jazykem. V rubrice Blogy najdou čtenářky pelmel jejich článků o tom, co je doopravdy zajímá.

poradkyne_moda
Těchto dívek se navíc v naší módní poradně mohou čtenářky zeptat na všechno kolem módy. V módních článcích si přečtou, co je podle návrhářů zrovna in, ale naše blogerky přesně vědí, jak to dopadne, když si nějaký ten módní hadřík vezmou do školy a co na to budou říkat ostatní. Pro čtenářky je ale samozřejmě připravena i psychologická poradna a brzy se rozjedou i další.

Atraktivní možností pro čtenářky bude určitě i to, že se i ony samy mohou stát autorkami webu. Tým blogerek je totiž otevřený a zájemkyně, které píší zajímavě a mají svůj blog na Blog.cz, se mohou stát součástí týmu Krásná.cz.

Nový magazín dále rozšiřuje rodinu internetových projektů televize a doplňuje už existující weby www.nova.cz, www.tn.cz, www.doma.cz či nově spuštěný videoportál www.voyo.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: