Zaujalo nás – „Zdendovi autogramy“ a další

Prosincový tip na 5 zajímavých blogů.

První, co vás na tomto blogu možná hned praští do očí, je hrubá pravopisná chyba v samotném názvu i adrese blogu. Po bližším seznámení se Zdendovým blogem mu ji ale rychle odpustíte 🙂 Zdenda Kmoch sám sebe popisuje jako „vášnivého sběratele“ autogramů a na svém blogu představuje svou obsáhlou sbírku. Velmi zajímavá je galerie Já a slavní, ve které najdete aktuálně 229 fotek Zdendy a slavných osobností, mj. třeba s Václavem Klausem, Michalem Davidem nebo Tomem Cruisem. Pokud se vám Zdendovi autogramy zalíbí, můžete se stát jejich fanouškem na Facebooku.
vvart se dvěma jednoduchými v“ aneb blog, který má za sebou 7 měsíců existence, během kterých autorka zveřejnila 21 článků se svou výtvarnou tvorbou – a všechny stojí za doporučení.
Můj příběh nejen o rakovině“ – autorka samu sebe popisuje jako „obyčejnou ženskou, která prožila celkem pohnutý život„. Pokud hledáte i jiné blogy než je převažující většina tvořená dospívajícími uživateli, pak vás může zaujmout třeba právě tento blog.
fucked in the brain“ aneb tři a půl roku starý blog, který lze těžko někam tematicky zařadit. Možná to není blog úplně pro každého, ale o to více si ho cení jeho pravidelní čtenáři.
Střípky a úlomky“ – jak už název napovídá, opět se jedná jako v předchozím případě o těžko tematicky zařaditelný blog, najdete na něm autorčiny fotografie, recepty a další zajímavý obsah. Blog bude za pár dní přesně na Štědrý den slavit 5 měsíců své existence.
Bonus: V listopadu na Srdci Blogu žádný článek v rubrice Zaujalo nás nevyšel, proto zde najdete tip na další tři blogy. Pokud jste fanoušky staré techniky a zajímáte se o její sběratelství a prodej, pak si určitě nenechte ujít tuto trojici blogů, které jsou svým zaměřením velmi podobné:
Moje sbírka elektroniky 50 až 90 let…
STARÉ STROJE
Rádiotechnika vyrobená do roku 1990

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: