Nová nabídka podkladů na tricka.blog.cz

Ve spolupráci s T-shock.eu jsme rozšířili nabídku podkladů k potisku v tvořiči na tricka.blog.cz.

Mezi novinky patří především dámské spodní prádlo, ale také potisk na CD/DVD. Ve spojení s novými kliparty s tematikou online hry Dobyvatel nebo třeba horoskopy a romantika můžete snadno vytvořit báječný vánoční dárek pro své blízké.
Strategickou a znalostní hru Dobyvatel si můžete zahrát na dobyvatel.cz.
Poznámka: Pokud i vy patříte mezi stovky uživatelů, kteří si již na stránce tricka.blog.cz vytvořili vlastní tričko, můžete se s ním pochlubit ostatním blogerům. Své tričko vyfoťte a fotku buď vložte na náš Facebook, nebo ji pošte e-mailem na blog@blog.cz. Pokud se sejde alespoň 5 fotek blogerských triček, vyjde na tomto blogu článek se všemi fotkami, které nám blogeři pošlou.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: