Blogy Novinek končí

31.12.2010 končí blogy na zpravodajském serveru Novinky.cz. Jejich autoři mohou svůj blog převést na Blog.cz.

Převod blogu nabízíme všem stávájícím autorům blogů na Novinkách, kteří jsou konfrontováni s nepříjemnou volbou, jak dál naložit se svým blogem. Převést umíme celý blog, tzn. články, komentáře i obrázky.
S převodem blogů začneme zřejmě v nadcházejícím týdnu, a to u těch blogů, jejichž autoři o tento převod projeví zájem.
Podobný volitelný převod dat jsme kdysi nabídli i uživatelům již zaniklé služby Album.cz, kteří mohli své obrázky a fotografie přestěhovat na naši službu Galerie.cz.
Přejme novým uživatelům, aby byli na Blog.cz spokojeni a aby si i zde rychle našli své čtenáře. Blogy Novinek jsme provozovali my, nabídka převodu blogů na Blog.cz se tedy jevila jako logická volba.
Další informace najdete na úvodní stránce blogy.novinky.cz, která se pomalu zaplňuje rozlučkovými články blogerů služby, jejíž konec je již za rohem.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: