Podpořte Blog.cz ve finále Křišťálové lupy

Blog.cz se letos potřetí za sebou dostal do finále ankety Křišťálová lupa. Chcete-li jej podpořit, můžete vyhrát zajímavé ceny.

Podrobnosti hledejte na stránkách ankety. Finálové hlasování končí 24.října 2010, výsledky budou vyhlášeny 25.listopadu 2010.
Podpořit Blog.cz můžete v kategorii Publikační platformy na této stránce:
Hlasování v ostatních kategoriích je nepovinné, podpořit můžete i náš zpravodajský server tn.cz v kategorii Média všeobecná.
Mimochodem nepřehlédněte, že do finále ankety se dostala i Natalia Sadness. Najdete ji v kategorii Osobnost roku, ve které bude konečného vítěze vybírat odborná porota. Kdo tvoří Nataliinu konkurenci jakož i další detaily o finále ankety můžete najít zde: Vybírejte z nominovaných v Křišťálové Lupě 2010
Za všechny kolegy předem děkuji za každý váš hlas, pokud se nás rozhodnete podpořit.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: