Blogeři na prázdninách

Prázdniny jsou tu, a s nimi pravidelný a (očekávatelný) pokles návštěvnosti.

Možná i vy si zrovna tento článek čtete na svém iPhonu někde na pláží, popíjejíce u toho své mojito s ledem 🙂 No a protože Blog.cz fyzicky vlastně sídlí v potemnělých kancelářích, co nám dodat trochu z vašeho léta?
Vyfoťte se někde u vody, na táboře, na dovolené, kdekoli, kde si užíváte prázdniny, zatímco je váš bložínek pozastavený 🙂 Pošlete nám svou fotku na blog@blog.cz, nebo ji nahrajte na náš Facebook. Když se sejde alespoň pár fotek, rád je zveřejním zde na blogu. A pokud by se jich sešlo ještě víc, pak není problém pro ně přímo založit novou galerii.
A pokud se teprve někam chystáte, pak si určitě přibalte do kufru svůj kompakt, a až budete u pyramid, tak si na nás vzpomeňte, vyfoťte se a pošlete nám to.
Na všechny vaše prázdninové fotky se těšíme.
P.S. Pokud to dokonce bez svého blogu nemůžete vydržet ani o prázdninách a berete si s sebou svůj notebook, vyfoťte se v zahraničí, jak píšete svůj blog. Autorům nejlepších fotek „blogování v terénu“ věnujeme trička Blog.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: