Zaujalo nás – Články na téma týdne

Pět zajímavých článků od různých uživatelů, věnovaných tématům týdne.

Když jsem tuhle hledal 5 nových blogů, které by se hodily do nového článku v této rubrice, napadl mě spásný nápad. Již řadu týdnů máme na Blog.cz témata týdne, která se pravidelné mění a která už dala vzniknout řadě zajímavých článků.
Berte následujících 5 tipů na články jenom jako nezávazný tip na náhodně vybrané příspěvky autorů, kteří místo kopírování Wikipedie a dalších zdrojů sáhli po vlastní invenci – a kteří nadto mají i zajímavé blogy 🙂
Další zajímavé články věnované jednotlivým tématům týdne, která již proběhla, hledejte v žebříčku Téma týdne.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: