Výsledky soutěže o nejlepší autoportrét

Skončilo týdenní hlasování, a je na čase vyhlásit, jak dopadly výsledky ankety ve finále velké dubnové soutěže o nejlepší autoportrét.

Sami se můžete podle snímku ankety v okamžik ukončení hlasování přesvědčit, že vítězství prvního místa je více než nezpochybnitelné. Popularita mangy mezi uživateli Blog.cz zřejmě sehrála svou roli 🙂

1. místo (207 hlasů): reach-out-and-touch-faith.blog.cz

– výhra: desková hra Carcassone

2.místo (109 hlasů): metteorwa.blog.cz

– výhra: desková hra Vikingové

3.místo (92 hlasů): tril.blog.cz

– výhra: desková hra Poštovní kurýr
Autoři následujících blogů, jejichž autoportréty skončily na 4.-10.místě, dostanou cenu útěchy v podobě vlastního trička z tricka.blog.cz:
4. místo (55 hlasů): sweet-truffle.blog.cz
5. místo (53 hlasů): rybarna.blog.cz
6. místo (45 hlasů): diaboli.blog.cz
7.-8. místo (39 hlasů): gta4-mp.blog.cz + geoart.blog.cz
9. místo (37 hlasů): rezke.blog.cz
10.místo (36 hlasů): tlustjoch.blog.cz
Všichni výherci budou kontaktováni na e-mailové adrese, kterou mají vyplněnou v přihlašovacích údajích (při té příležitosti doporučuji zkontrolovat, zda tam máte vyplněnou svou aktuální platnou e-mailovou adresu).
Výhercům patří gratulace a všem soutěžícím poděkování za účast.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: