Úprava žebříčku „Téma týdne“

Pokud si rádi čtete články věnované tématům týdne, pak je zde pro vás dobrá zpráva – vylepšili jsme žebříček „Téma týdne„.

Nyní se zobrazuje stejným způsobem jako žebříček „Autorský klub„, tzn. vypsány jsou nově perexy článků (dříve pouze titulky) pro lepší přehled čtenáře hledajícího článek, který by ho oslovil. Mysleli jsme i na případy, kdy uživatel perexy nepoužívá – v takovém případě se zobrazí několik prvních vět z článku. Jen pro úplnost dodávám, že na titulní stránce se i nadále vypisují pouze titulky článků.
Druhou drobnou novinkou je rejstřík. Jde tam o to, že se ze všech článků za poslední rok vezmou všechna unikátní slova a ke každému se přiřadí nejnovější článek.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: