Nové téma týdne: Peníze

308faa77f2_55210402_o2
Novým tématem týdne jsou „Peníze“.

Svůj článek na toto téma můžete psát až do příštího pondělí, kdy zveřejníme nové téma. Články věnované starším tématům najdete v žebříčku Téma týdne.
Prosíme neoznačujte takto své běžné články.
Standa
P.S. U našich rozhovorů s blogery se pravidelně objevují komentáře, ve kterých řada z vás vyjadřuje přání objevit se v některém z nich. Nabízím vám nyní možnost se do rozhovoru přihlásit – pokud se chcete objevit v některém z příštích rozhovorů s blogery na našem blogu, napište nám sem do komentářů. Podmínkou je být členem Autorského klubu.
Ze všech zájemců vyberu uživatele do budoucích rozhovorů.
P.P.S. Chystáme další článek do naší nepravidelné rubriky Úspěchy. Zažili jste se svým blogem nějaký úspěch podobný těm, o kterých jsme psali v minulosti? Ozvěte se nám na e-mailovou adresu blog@blog.cz, do předmětu svého e-mailu napište Úspěchy, a stručně popište co se vám povedlo. Nezapomeňte na adresu svého blogu. Rádi o vás na našem blogu napíšeme.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: