Zaujalo nás – Zvířata

d0d230e593_25748497_o2
Je až s podivem, že jsme v této rubrice přes její skoro dvouletou existenci zatím neměli žádný tip na blogy věnující se velmi oblíbenému tématu, a sice zvířatům. Tento článek to proto chce napravit 🙂

Popisky respektují názvy blogů, jaké si zvolili jejich autoři:
Možná některý z těchto blogů znáte nebo možná sami máte blog věnovaný zvířatům – v tom případě se neváhejte svěřit v komentářích.
Pokud vás některý z nich zaujme, a třeba se na něj budete i opakovaně vracet, pak tento článek splnil svůj účel. Jen tak pro zajímavost můžete hlasovat v anketě, který z těchto blogů vás nejvíce zaujal.
Standa
P.S. Novinkou na uživatelských blozích je dynamická změna náhledové velikosti obrázků v obrázkových galeriích. To znamená, že se velikost zobrazeného obrázku dynamicky přizpůsobí rozlišení uživatelova prohlížeče. O dalších novinkách nejen na Blog.cz se můžete dočíst na Jyxo blogu v tomto článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: