Jak se nazývá autor blogu?

47f203c1a5_26287442_o2
V lednové anketní otázce se vám ptáme na to, jak nazýváte člověka, který píše blog.

(Ještě před tím ale výsledek prosincové ankety:
snímek obrazovky
– Ježíšek u vás vyhrál na celé čáře a zcela drtivě).
Nyní již k aktuální anketě – mezi uživateli Blog.cz je rozšířeno více variant pro označení člověka, který má svůj blog:
  • blogger/bloggerka – anglická verze s dvěma G
  • bloger/blogerka – počeštělá verze s jedním G, kterou mimochodem razíme i my na Blog.cz a kterou od samého počátku používáme i na našem blogu
  • blogař/blogařka – trochu nezvyklé označení, které není tak časté
  • admin/adminka – velmi oblíbené označení, které je ale poněkud nepřesné (admin je přece jenom něco jiného než autor blogu)
  • webmaster/webmiss – opět trochu zavádějící, ale poměrně oblíbené označení (obzvláště dívčí varianta webmiss je velmi zajímavá 🙂
Takže jak to máte vy? Cítíte se například jako bloger, nebo spíše jako admin? Anebo jste dokonce proti přechylování úplně, a jste zastáncem pouze mužských variant, tzn. například označení bloger i pro dívky?
Předem děkujeme za váš hlas v anketě a i za názor v komentářích.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: