Nejhezčí vánoční a novoroční přání od blogerů

6eddb0c18b_27722348_o2
Nový rok 2010 je už sice v plném proudu, ale v tomto článku bychom se ještě rádi ohlédli za letošními Vánoci a přáními, která nám poslali někteří z našich uživatelů.

Pokud jste jedním z nich, pak berte tento článek i jako malé poděkování za vaši přízeň, které si velmi ceníme.
První přání je od Marty Hlaváčové, autorky blogu de-brassians.blog.cz:
bába čiči a Uši s Ebou
Velmi nás potěšila autorka blogu krejdom.blog.cz, která nám poslala fotku perníkového srdce blogu, které sama upekla:
1
S přáním si na nás vzpomněl i autor blogu hodoninskehazenkarky.blog.cz, pan Jaroslav Kolísek:
2
Své přání nám poslala i autorka blogu q-blog.blog.cz:
3
A vzpomněl si na nás i bloger působící na konkurenčním systému, známý pod přezdívkou Ostravak (ostravak.bloguje.cz):
4
K Vánocům nám rovněž přáli autoři následujících blogů: cesta-kezdravi.blog.cz, sdhhurka.blog.cz, bloger podepsaný jako MrPavelr, a hafifotogalerie.blog.cz. Všem moc děkujeme!
Na závěr děkujeme i všem uživatelům, kteří nám své přání napsali do komentářů k vánočnímu článku „Blog.cz vám přeje veselé Vánoce!“.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: