Výsledky soutěže „Vylepšete“ logo Blog.cz

5c20259c23_23204963_o2
Pokud jste se zúčastnili naší velké prosincové soutěže „Vylepšete“ logo Blog.cz, pak již jistě netrpělivě čekáte na výsledky soutěže. Najdete je v tomto článku.

Soutěž skončila 14. prosince. Od 26.prosince do 4.ledna jste v anketě vybírali celkové pořadí vítězů. Zde je snímek ankety v okamžik skončení soutěže:
snímek obrazovky
1. místo: mooy.blog.cz – výhra: tablet GENIUS PenSketch
mooy.blog.cz
2. místo: i-love-gfx.blog.cz – výhra: tričko Blog.cz z tricka.blog.cz
i-love-gfx.blog.cz
3. místo: de-v-on.blog.cz – výhra: tričko Blog.cz z tricka.blog.cz
de-v-on.blog.cz
4. místo: miskahryzka.blog.cz – výhra: tričko Blog.cz z tricka.blog.cz
miskahryzka.blog.cz
Jako překvapení od nás dostanou tričko z tricka.blog.cz i všichni soutěžící, kteří se v anketě přehoupli přes hranici 11%. Všem výhercům gratulujeme a budeme je brzy kontaktovat.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: