Zaujalo nás – Fotografie II

186b0b8c82_52970593_o2
Před více jak rokem jsem na tomto blogu zveřejnil tip na 5 fotoblogů, a zmínil jsem tehdy, že se k tomuto tématu možná ještě vrátím. Ten čas právě nastal – je tu tip na 5 dalších zajímavých fotoblogů.

Popisky respektují názvy blogů, jaké si zvolili jejich autoři:
Je to 5 blogů, které jsem v poslední době objevil, a které považuji za velmi podařené. Možná některý z nich znáte, nebo možná znáte sami nějaký hezký foto blog – v tom případě se neváhejte svěřit v komentářích.
Pokud vás některý z nich zaujme, a třeba se na něj budete i opakovaně vracet, pak tento článek splnil svůj účel. Jen tak pro zajímavost můžete hlasovat v anketě, který z těchto blogů vás nejvíce zaujal.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: