Vyhlášení soutěže „Dejte na internetu vědět o svém blogu“

V tradiční soutěži na konci měsíce jste dostali jednoduchý úkol – poslat nám e-mail s jedním nebo max. 9 odkazy, případně screenshoty, kde uvidíme, že prezentujete svůj blog nebo Blog.cz na internetu.

Dostali jsme 130 e-mailu a každý obsahoval většinou několik odkazů.
Předchozí fan art soutěže, kde jste měli za úkol malovat a někteří nad tím strávili i několik hodin, se zúčastnilo 207 blogerů.
Vypadá to, že nemáte rádi jednoduché soutěže nebo soutěže, kde nemůže prokázat svuj um. Supr! 🙂
Zajímavá byla poměrně velká pestrost serverů, kde jste svým blogem pochlubili.

A kdo vyhrál?

V oznámení soutěže jsme slíbili, že „o vítězích bude rozhodovat dostatečně průhledná náhoda.“ A jaká náhoda to tedy byla? O vítězích rozhodla minuta, v kterou nám dorazil váš e-mail.
První vítěz je ten, jehož e-mail nám dorazil jako první s časovým údajem xx:00, tzn. v celou hodinu. Vítěz – toujours-pur.blog.cz – nám poslal 6 odkazů a získává cenu z tricka.blog.cz v hodnotě 900,- Kč.
Druhý vítěz je ten, jehož e-mail nám dorazil jako první s časovým údajem přijetí xx:02, tzn. druhou minutu (v xx:01 nám žádný e-mail nedorazil). Vítěz – zelvinkaterinka.blog.cz – nám poslal 9 odkazů a získavá cenu z tricka.blog.cz v hodnotě 1 200,- Kč.
Třetí vítěz je ten, jehož e-mail nám dorazil jako první s časovým údajem přijetí xx:03. Vítěz – monicinblocek.blog.cz – nám poslal 1 odkaz a získává cenu z tricka.blog.cz v hodnotě 400,- Kč.
Čtvrtý vítěz je ten, jehož e-mail nám dorazil jako první s časovým údajem přijetí xx:04. Vítěz – monarchie.blog.cz – nám poslal 2 odkazy a získává cenu z tricka.blog.cz v hodnotě 500,- Kč.
Pátý vítěz je ten, jehož e-mail nám dorazil jako první s časovým údajem přijetí xx:05. Vítěz – obeza.blog.cz – nám poslal 1 odkaz a získává cenu z tricka.blog.cz v hodnotě 400 Kč.
Výhercem hlavní ceny – reproduktorů k PC Logitech Z-10 2.0 – se stává ten, jehož e-mail nám dorazil v xx:11. S tímto časovým údajem dorazil jediný e-mail. Výherkyně – thesims2-edianka.blog.cz – nám poslala 9 odkazů a dovětek „ale o výhře pochybuji xD„. I přes pochybnosti jí to tedy vyšlo 🙂
Všem blahopřeji a mám radost, že část z vás v e-mailech psala, že svůj blog už dávno ve svých internetových profilech vyplněn mají 🙂
Výhercům se v nejbližší době ozveme.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: