Co si myslíte o magii?

a51c99f71b_54569150_o2
Anketní otázka na měsíc říjen zjišťuje, jaký je váš názor na magii.

Hlasujte v anketě a podělte se s námi o vaši zkušenost i v komentářích, jsme velmi zvědaví.
Autorkou této ankety je vám jistě dobře známá Lúmenn (rozhovor s ní najdete zde), jejíž původní komentář s návrhem ankety si můžete přečíst zde.
P.S. Máte rádi autorský klub a chodíte často na stránku s výpisem nejnovějších článků jeho členů? Pak vás určitě potěšíme zprávou, že se nově můžete přihlásit k odběru přehledu článků z autorského klubu pomocí RSS. Najdete ho na této adrese:
Pokud byste náhodou nevěděli, co to RSS je a k čemu je to dobré, pak si o tom můžete přečíst na našem blogu tento článek.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: