Hitparáda blogů – startujeme

7a30776fe1_54569113_o2
Začíná nová soutěž, o které jsme vás informovali minulý měsíc.

Nejprve malé připomenutí. V tomto článku najdete 10 blogů, které jsem tak porůznu povybíral já. Pět blogů, které od vás dostanou v anketě nejvíce hlasů, postoupí do dalšího kola v dalším měsíci, kdy budou doplněny pěti novými blogy. Pět blogů, které dostanou naopak nejméně hlasů, vypadnou, a budou nahrazeny pěti novými blogy. Tři blogy do nového kola vybere bloger, který skončil na 6. místě, a dva blogy vybereme my.
Blog, který od vás v aktuální anketě získá nejvíce hlasů, bude po dobu jednoho měsíce propagován v menu našeho blogu jako „Blog měsíce„. Příští měsíc pak bude nahrazen novým blogem měsíce, a tak pořád dokola.
Každý blog, který se umístí v anketě tři měsíce za sebou mezi 3 nejúspěšnějšími, bude z hitparády přesunut do sekce „Síň slávy“, která bude nově vytvořena v našem menu. Maximální počet kol pro jeden blog ale bude omezen – blog, který bude v hitparádě více jak 5x za sebou, vypadne, a bude doplněn novým blogem, který vybereme my.
Nyní si pojďme konečně představit soutěžní blogy:
 1. zadny.blog.cz
 2. zapomenuta.blog.cz
 3. ermionis2.blog.cz
 4. naruto-online.blog.cz
 5. foxy-fox.blog.cz
 6. storyteller.blog.cz
 7. tlustjoch.blog.cz
 8. lytchi.blog.cz
 9. earlysunsets.blog.cz
 10. flora-fauna-foto.blog.cz
Se všemi soutěžními blogy se můžete dle své libosti seznámit, a poté hlasovat v anketě pro ten z nich, který vás nejvíce oslovil.
Na hlasování máte týden – konec je 19.10. v 12:00. Výsledky zveřejníme formou aktualizace tohoto článku, takže se sem nezapomeňte za týden vrátit 🙂
Aktualizace 19.10. 12:00 – Hlasování bylo ukončeno, zde jsou výsledky:
Snímek obrazovky
Do příštího kola postupuje následujících 5 blogů:
 1. naruto-online.blog.cz
 2. foxy-fox.blog.cz
 3. zadny.blog.cz
 4. tlustjoch.blog.cz
 5. flora-fauna-foto.blog.cz
Blogem měsíce, který od vás dostal nejvíce hlasů, se stává naruto-online.blog.cz, který bude jeden měsíc propagován v našem menu.
Zbylé blogy vypadávají a příští měsíc budou nahrazeny 5 novými blogy. Tři blogy do nového kola vybere autor blogu ermionis2.blog.cz, který skončil na 6. místě, a dva blogy vybereme my. Nechte se překvapit, jaké blogy to budou – těšíme se na setkání v další hitparádě blogů příští měsíc.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: