Našli jste si přes blog nové přátele?

caec98fc76_48653098_o2
Anketní otázka na měsíc září zjišťuje, zda jste díky svému blogu našli nové kamarády.

Na mysli tentokráte nemáme obyčejné čtenáře vašeho blogu – známá „esbéčka“ – se kterými se znáte pouze na internetu, ale myslíme skutečné kamarády z reality, které jste objevili díky svému blogu a časem se začali scházet i v realitě.
Našli jste díky blogu nejlepší kamarádku? Potkali jste díky svému blogu osudovou lásku? Seznámili jste se s někým zajímavým? S kolika lidmi, kteří čtou váš blog, se znáte osobně?
Hlasujte v anketě a podělte se s námi o vaši zkušenost i v komentářích, jsme velmi zvědaví.
Za inspiraci pro tuto anketu děkujeme Destiny_Cassie*, jejíž původní komentář si můžete přečíst zde.
P.S. Nově nemusíte ve svém profilu vyplňovat celé datum svého narození, ale stačí pouze den a měsíc. Vycházíme tak vstříc uživatelům, kteří nechtějí prozrazovat svůj věk.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: