Odběr novinek, diskusní fóra a navýšení limitu na obrázky

17eceba474_35082789_o2
Během posledních dní se objevily na Blog.cz tři výrazné novinky, které vám představí následující článek.

  • Do svého menu si můžete nově stejně jako my přidat novou funkci „Odběr novinek – čtenář vašeho blogu vloží svou e-mailovou adresu, následně mu přijde potvrzovací e-mail, a po potvrzení už mu přijde informační e-mail pokaždé, když zveřejníte nový článek (tato funkce vhodně doplňuje RSS zdroje, o kterých jsme psali před časem v tomto článku).
  • Druhou novinkou je integrace služeb Fórum.cz a Blog.cz – do svého blogu si můžete přidat libovolné existující diskusní fórum ze stránek Fórum.cz – nové fórum přidáte do svého blogu jako položku menu, následně stačí psát název fóra a našeptávač vám automaticky nabízí všechny existující fóra (samozřejmě si můžete založit zcela nové fórum, jako to už řada z vás ostatně udělala) – máte tedy ideální možnost obohatit svůj blog o diskusní fórum, např. jako návštěvní knihu vašeho blogu apod.
  • Poslední novinku jsme předjímali již před časem v tomto článku, kde jsme informovali o spuštění nové služby Galerie.cz – tehdejší navýšení celkového limitu na obrázky na 5 GB je nyní doplněno i tolik žádaným zrušením limitu 400 kb pro obrázky, které je možné nahrát do blogu – nově do svého blogu můžete nahrát obrázky až do velikosti 10 MB.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: