Náš blog má nový design

7ff9870c77_40608191_o2
Po více než roce jste se dočkali a náš blog prošel designovou proměnou.

Nejprve malé shrnutí. Zadání všech podmínek k vytvoření nového designu jsme zveřejnili 8.července, 14.srpna skončila poslední možnost přihlásit svůj návrh, následně jsme zveřejnili článek s krátkým shrnutím všech přihlášených designových návrhů, 23.srpna jsme vám v novém článku představili vítězný designový návrh, a 3.září konečně náš blog kompletně změnil design, tedy téměř po dvou měsících od okamžiku, kdy jsme vyhlásili konkurz na nový design.
Nový design volně vychází z předchozího designu, jehož autorem byl grafik Jiří Tvrdek. Více informace o původním designu najdete v tomto článku.
starý design
Nový design přináší řadu novinek, kterými se odlišuje od toho minulého: přehled rubrik je nově vytvořen s pomocí volitelného horního boxu. Levé menu nově obsahuje možnost přihlásit se k odběru novinek z tohoto blogu, upozornění na aktuální soutěž, klikací ikonku našeho blogu (budeme rádi, pokud ji použijete na svůj blog, abyste na nás odkázali), počítadlo návštěvnosti (na vaše přání) a sekci „Blog měsíce“, kterou vám brzy vysvětlíme v dalším článku. Dalších detailů, jako je grafické odlišení nových komentářů, si jistě všimnete sami.
nový design
Autorkou nového designu našeho blogu je Tereza Matějková, studentka Soukromé střední školy reklamní tvorby v Praze, a autorka blogu ithe.blog.cz. V minulosti jsme s ní přinesli rozhovor, který si můžete přečíst zde. V zápatí našeho blogu bude uveden odkaz na její blog jako výraz naší vděčnosti.
Kromě nového designu náš blog přichází i s dalšími novinkami:
  • Nově se budete u našich článků setkávat s ilustračními obrázky talentovaných blogerů z Blog.cz, kteří na svých blozích prezentují vlastní tvorbu. Každý měsíc zde budete moci najít nového autora – v tomto měsíci se budete u našich článků setkávat s ilustračními obrázky z blogu slakinglizard.blog.cz a v říjnu potom lady-foto.blog.cz. Další autory budeme v dohledné době kontaktovat.
  • Jedná se mimochodem už o čtvrtý model ilustračních obrázků na našem blogu: na samém začátku jsme používali obrázky z bezplatné fotobanky Stock.XCHNG (kterou vám velmi doporučujeme, pokud hledáte pro svůj blog bezplatně a legálně ilustrační obrázky), poté jsme používali dlouhou dobu obrázky z naší soutěže „Předveďte světu svůj blog„, a nakonec přišly na řadu obrázky ze soutěže „Máte slavný blog?„.
  • Nově se budete na našem blogu setkávat s nepravidelnými články informujícími o úspěších našich blogerů, jak jsme si to zatím třikrát vyzkoušeli v nové rubrice „Úspěchy„.
  • Rádi bychom rovněž nově na našem blogu zveřejňovali návodné články sepsané samotnými blogery. Jak to bude konkrétně vypadat se ještě dozvíte.
  • Již zmiňovaná novinka v menu – „Blog měsíce“ – souvisí se změnou pravidelného hlasování o nej blog, které už bylo trochu stereotypní, rozhodli jsme se ho proto trochu oživit – detaily se dozvíte v některém z příštích článků.
Nezapomeňte hlasovat v anketě, jak se vám líbí náš nový design. Budeme rovněž rádi, pokud se s námi podělíte v komentářích o svůj názor na všechny představené novinky.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: