Co říkáte na kopírování a porušování autorských práv obecně?

mars96-iblog.blog.cz
Autorkou dnešní ankety je Smilesy, majitelka blog-abc.blog.cz.

Její původní návrh na anketu můžete najít zde. Otázku i odpovědi jsme mírně pozměnili. Kromě vyjádření vašeho hlasu v anketě budeme rádi, když se svěříte s vaším názorem i v diskusi pod článkem.
Všem zájemcům o téma této ankety doporučujeme blog našeho kolegy Krutomluva, kde najdete vysvětlení všech otázek spjatých s ochranou vašich autorských práv – krutomluv.blog.cz.
P.S. Blogerka Kája nás požádala o rozhovor. Pokud by vás zajímalo, co jsou zač ti, co stojí za tímto blogem, pak si z dvěma z nich můžete přečíst rozhovor, který takto vzniknul. Najdete ho na Kájině blogu v tomto článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: