Nový design našeho blogu vybrán

malacia.blog.cz
Zajímá vás, jak bude vypadat nová podoba našeho blogu?

Na naši výzvu jste vytvořili celkem 109 designů, se kterými jsme se důkladně seznámili a vybrali následující design, který se nám nejvíce líbil a nejvíce podle nás vyhovuje našim potřebám:

lorem-neco.blog.cz

lorem-neco.blog.cz
Autorka vítězného návrhu od nás dostane jako překvapení vlastní tričko Blog.cz z tricka.blog.cz a na našem blogu bude uveden odkaz na její blog.
Dále se nám velmi líbil následující návrh:

design-pro-blog-cz2.blog.cz

design-pro-blog-cz2.blog.cz
I tento návrh bude oceněn tričkem z tricka.blog.cz. Jako poslední se nám nejvíce líbil následující návrh, který dostane také jako překvapení tričko z tricka.blog.cz:

summer-ii.blog.cz

summer-ii.blog.cz
Abyste viděli, že rozhodování nebylo vůbec jednoduché, vypíšeme vám zde další designy, které nás velmi oslovily:
Všem blogerům, kteří pro nás vytvořili nějaký designový návrh, děkujeme. Nový design se na našem blogu objeví s největší pravděpodobností 1.září. Spolu s ním se na našem blogu objeví i pár dalších novinek, nechte se tedy překvapit 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: