Co je pro vás podnětem k publikování článků?

fotkyvsehodruhu.blog.cz
V pravidelném měsíční anketě se vás tentokrát ptáme na samotný motiv vašeho blogování.

I když ne tak úplně. Možná si ještě někteří z vás vzpomínají na naši vůbec první soutěž, ve které jsme zjišťovali, proš vlastně blogujete. Paměť můžete osvěžit u tehdejšího článku se soutěžním zadáním, kde si můžete i dle libosti pročítat 1685 odpovědí.
Naše anketní otázka pro tento měsíc tak zní:

Co je pro vás podnětem k publikování článků?

Autorem této otázky (kterou jsme pro naše potřeby mírně upravili) je Pawja aneb AfroGirl z blogu magieprirody.blog.cz. Její komentář, ve kterém tuto otázku navrhla, si můžete přečíst zde.
Hlasujte v anketě, jak jste na tom vy. Příští měsíc opět vybereme z vašich návrhů nějakou další anketu, nechte se překvapit 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: