Připomenutí soutěže – „Vytvořte blog se svou babičkou nebo dědečkem“

folmici.blog.cz
Tento článek má pouze připomínací funkci, naši pravidelní čtenáři se v něm tedy nedozvědí nic nového 🙂

30. června jsme vyhlásili soutěž „Vytvořte blog se svou babičkou nebo dědečkem„. Smyslem soutěže je pomoci založit blog jednomu ze svých prarodičů a nechat ho napsat dva články na povinná témata, nic víc. Zdánlivě jednoduché podmínky nemají zakrýt fakt, že tato soutěž tentokrát skutečně není pro každého.
Slibovali jsme si od ní především to, že může pomoci objevit svět blogů vašim (ve většině případů) technicky méně zdatným prarodičům, a co vy víte – možná i trochu překlenout mezigenerační propast obecně 🙂 Rovněž jsme doufali, že to některého ze soutěžících chytne, a u blogování už zůstane. Trochu nás tedy mrzí kritika a nepochopení našeho záměru – naše odpověď je jednoduchá:
Soutěžíme každý měsíc a snažíme se vymýšlet stále něco nového, občas tedy přijdeme se soutěžemi, které osloví více uživatelů, jindy méně. Nezalíbí-li se vám nějaká soutěž, není nic jednoduššího než si počkat na další.
A zrovna u této soutěže jsme se zatím setkali s historicky nejmenším zájmem soutěžících vůbec. Co se jeví jako mrzutá zpráva pro nás, znamená pro přihlášené soutěžící mimořádně vysokou šanci na výhru – trička s vlastním designem z tricka.blog.cz, vitamíny Centrum a propagace na titulní stránce.
Takže – nechcete si svou účast ještě rozmyslet? 🙂
Soutěžní podmínky najdete v tomto článku. Poslední možnost se přihlásit končí toto pondělí 13.7. ve 12:00. Těšíme se na všechny nové soutěžící!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: