Soutěž: Vyfoťte lidi a svůj blog!

Možná si ještě vzpomínáte na naše 2 soutěže z minula, ve kterých jste měli za úkol fotograficky znázornit svůj blog (Předveďte světu svůj blog a Vyfoťte se se svým blogem). A už se zase bude fotit 🙂 Co tentokrát?

  • Soutěžní zadání:
Zobrazte jméno svého blogu dohromady se skupinou MINIMÁLNĚ 10 osob a vyfoťte to. Fotografii zveřejněte na svém blogu v novém článku a odkaz na váš článek vložte do komentářů k tomuto článku.
Každý soutěžící smí do soutěže přihlásit pouze jednu fotografii. (A pokud už se jich přesto rozhodnete nafotit a dát do článku víc, pak nezapomeňte v článku výrazně označit, která fotografie je soutěžní).
  • Co znamená „Zobrazte jméno svého blogu“?
Název svého blogu můžete napsat na papír nebo na školní tabuli nebo… je to zcela na vás 🙂 Při standardním zobrazení fotografie v článku na vašem blogu MUSÍ jít nápis na fotografii přečíst.
(Tentokrát tedy nemusíte dodržet žádný formát, jak má být fotografie velká. Jednoduše vaši soutěžní fotku zmenšete tak, aby se vám na vašem blogu vešla do článku).
  • Jak se bude hodnotit?
V prvním kole budu vybírat já a hodnotit budu především nápaditost. Pod nápaditostí si můžete představit věci jako třeba… jak bude vyveden nápis vašeho blogu, kde bude vyfoceno, co to bude za lidi (třeba 10 opravdových Eskymáků by hodnotil velmi vysoko :), jak se budou tvářit, množství lidí… je to zcela na vás.

Já ovšem vyberu pouze 10 finalistů. Jejich soutěžní fotografie vám představíme v novém článku – druhé kolo tak bude obvyklá anketa na tomto blogu, kde vyberete 3 vítěze.

  • Jaké jsou výhry?
1. místo
– MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic 8GB
– 11 x roční předplatné ízy music na legální stahování hudby z i-legalne.cz (abyste mohli odměnit ty, kteří vám k výhře pomohli)
– placky Blog.cz v počtu osob na fotce
Motiv odznaku Blog.cz
2. místo
– MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic 4GB
– placky Blog.cz v počtu osob na fotce

3. místo

– MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic 2GB
– placky Blog.cz v počtu osob na fotce
Poznámka: U MP3 přehrávačů si mužete vybrat z barvy černé, šedé a růžové.
Navíc bude všech 10 finalistu propagováno minimálně 14 dnů na titulní stránce Blog.cz

Možnost zúčastnit je do 15.6. 12:00, kdy soutěž končí.

P.S. Pokud byste vytvořili něco na hranici uvěřitelnosti (tisícihlavý dav pod Eiffelovkou, který drží nad hlavou velký transparent s názvem vašeho blogu), tak buďte připraveni poskytnout průběžnou fotografickou dokumentaci 🙂 Prostě tím chci říct, že tohle není soutěž s fotomontážemi 🙂

Aktualizace 15.6. 12:00 – Soutěž byla ukončena. Finále bude vyhlášeno v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: