Zaujalo nás – Deníčky psané ze zahraničí

Těší nás, že naši uživatelé tvoří své blogy nejenom v Česku a na Slovensku, ale doslova po celém světě. Tento článek vám přináší tip na 5 zajímavých blogů, které jejich autoři píší za hranicemi naší země.

Podobných deníčků psaných ze zahraničí existuje poměrně hodně, na ukázku tedy pouze 5 vybraných blogů. Zdržel jsem se vlastních popisků i hodnocení a uvádím pouze názvy, které si zvolili sami autoři uvedených blogů. Osobní návštěva každého z těchto 5 blogů je již na vás 🙂
  1. zaviacic.blog.cz – koala
  2. poskolnik.blog.cz – Janinky poškolník
  3. honzikovycesty.blog.cz – Honzíkovy cesty
  4. svedske-listy.blog.cz – Švédské listy
  5. qlarinka.blog.cz – Qlarinka v Číně a jinde

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: